• Dünyada yalnızca motosiklet, scooter ve ATV’ler için motor yağları, performans, bakım ve onarım ürünleri üreten IPONE; 2013 senesinde 30. yaşını kutluyor. Dünyada bütün AR-GE çalışmalarını motosiklet dünyası üzerine gerçekleştiren tek premium marka olan IPONE; ürünlerini MotoGP, DAKAR, WSBK ve Red Bull MotoGP Rookies Cup yarışlarında, dünyanın en önde gelen yarış takımları ve pilotları ile birlikte test ediyor.
  • 19 çeşit 4T ve 4 çeşit 2T motosiklet motor yağı seçeneğini de kapsayan 80’den fazla ürünü beğeninize sunuyoruz. Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz web sitemizde yer alan bütün ürünler stoğumuzda mevcuttur. Ön amortisör yağlarından hidrolik sıvılarına, performans yükselticisinden her türlü bakım spreyine kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan IPONE size, müşterilerinizin ihtiyaçlarını değişik ürünlerle nokta atışı yaparak karşılayabilme imkanı tanıyor.
  • IPONE ile çalışan servisler ve bayiler; MOTAKS’ın distribütörlüğünü yaptığı firmaların ürettiği ürünlerde ekstra teşviklere ve indirimlere hak kazanıyor:- GOLDFREN (sinter-metal/seramik-karbon disk fren balataları ve çelik fren diskleri)
   – CZ Chains (O-Ring’li & X-Ring’li ve keçesiz aktarma zincirleri)
   – SUNWA (OEM özellikli) yağ filtreleri
   – SIMOTA (temizlenebilir paslanmaz çelik performans yağ filtreleri & temizlenebilir performans hava filtreleri)
   – NEWFREN (debriyaj balataları, organik disk ve kampana fren balataları, fren diskleri)
   – MIVV (performans egzoz sistemleri ve yarış ayaklıkları)
   – TITAX (TÜV onaylı spor manetler, gidon amortisörleri, racing clip-on gidonlar, yarış jantları)
   – DRIVEN (renkli alüminyum arka dişliler, çelik ön dişliler, renkli alüminyum elcikler, renkli alüminyum gidon denge topuzları, renkli alüminyum arka maşa makaraları, renkli alüminyum arka dişli somunları, alüminyum gidonlar, yarış ayaklıkları)
   – Alüminyum ve çelik ön-arka aktarma dişlileri
   – OEM özellikli hava ve benzin filtreleri
  • IPONE, daha önceden olduğu gibi 2013 yılında da; motosiklet sektörünün en önde gelen organizasyonlarında marka tanıtımı ve desteği adına yer almaya devam ediyor.IPONE ile çalışan servisler ve bayiler aynı zamanda, kendi şehirlerinde yapılan etkinliklerde de aktif olarak rol alabilme şansına sahip oluyor.

IPONE bayilik talebi için lütfen tıklayınız.